Milline on Aili koolitajana?

Aili Puss -  loominguline soengute koolitaja, GHD Ambassador Eestis

Jättes seljataha ligi 15 aastase juuksuritöö kogemuse võib öelda, et Aili on juustega juba ammu “Sina” peal.
Koolitamisega hakkas ta tegelema ca 4 aastat tagasi ja võib öelda, et see on Ailit pannud aina enam mõistma, et ta soovib jagada oma teadmisi ja anda edasi oma oskusi ka teistele.
Aili enda suureks eeskujuks on Austraaliast päris soengute kuninganna Sharon Blain, kelle Boot Campidel on meie Eesti soengumeister ka ise mitu korda osalenud. Olles Sharoni väljapaistvamatest õpilastest, on Aili sel aastal kutsutud suurmeistrit assisteerima tema oktoobris Saksamaal toimuval 4 päevasel Boot Campil. http://www.sharonblain.com/germany/
Aili on ise öeldnud, et ta ei ole sündinud lokitangid peos, aga ilu on teda alati köitnud ja tema imetlusväärne sihikindlus ja tahtejõud on teinud temast vaieldamatult hinnatud soenguvõluri.
Nii Sharon Blain kui ka tuntud Venemaa soengukoolitaja Ruslan Tatyanin on kiitnud  ja imetlenud Aili uskumatut vesilainete tegemise oskust.

Aili on kui koolitajaks loodud. Ta on rahulik ja oskab läheneda kõigile õpilastele individuaalselt. Olles ka varasemas elus õpetamisega tegelenud, saab ta hästi aru, et kõik õpilased võtavad infot vastu erinevalt ja eri kiirustel.
Koolitusgrupid on tehtud väikesed, et Aili jõuaks tähelepanu põõrata kõigile detailidele ja igale õpilasele pakkuda tuge ja abi.


Mõne õpilase arvamused AP Lifestyle koolituste kohta:


“Aili koolitused on super lahedad ja väga õpetlikud . Sobib ka algajatele, kel pole olnud kogemusi soengutega. Kui on huvi ja tahtejõudu siis saavad kõik hakkama! Aili leiab alati aega, et tegeleda kõigi koolitusel osalejatega. Ailit on üks, aga jõuab kõigi inimestega koolitusel tegeleda. Muidugi on Ailil väga sõbralik ja abivalmis assistent Kaidi, kes samuti aitab koolitusel kõiki nii nagu oskab

 Lühidalt siis super lahedad koolitused ägeda koolitajaga kel rohkelt nippe kuidas lihtsalt ja kergelt juukseid soengusse sättida, millega saavad ka algajad hakkama!”


-Olga, kosmeetik-iluteenindaja

“Olen käinud päris paljudel Aili koolitustel ja alati saanud midagi uut, ei pea kartma, et miski korduks. Eriti meeldib mulle just, et Ailil on palju lihtsaid, kuid kindlalt toimivaid nippe, mida on hea oma töös kohe kasutusele võtta.
Aili oskab tohutult hästi inspireerida ja mõtte õiges suunas jooksma panna. Niimoodi ei tundugi soengute tegemine enam nii keeruline. Võib öelda, et kunagi tundus küll veidi hirmutav, kuid nüüd teen suurima rõõmuga pruutidele nende elu tähtsaimal päeval kauneid soenguid”

-Lilian, juuksur Avancia Ilusalongis


Aili Puss koos Sharon Blain'iga 2016


Eelmine
Salongikoolitus Avancia Ilusalongis Tartus
Järgmine
Õpetusvideo! Kuidas teha romantilist soengut lihtsalt?

Vastused puuduvad

Email again: